Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

AFYONKARAHİSAR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Hattatkarahisar Mahallesi 03100 Afyonkarahisar
 google_emniyet.JPG
 
 
Tel:0 272 213 80 21      Fax:0 272 213 80 19     e-mail : afyon155@afyonkarahisar.pol.tr

 
​BİRİM ADI ​TEL. NO.
​Emniyet Santral ​2138021 - 25
Kocatepe Pol.Merkez Amirliği​ ​2135412
​Milli Birlik Polis Merkez Amirliği ​2130985
​Polisevi Müdürlüğü ​2525454
 
İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİ / AMİRLİKLERİ ​ ​ ​ ​
İLÇE ADI E-MAİL ADRESİ TEL FAKS​
​​Başmakçı İlçe Emniyet Amirliği ​​basmakci@egm.gov.tr 4113445 4113452​
Bayat Ilce Emniyet Amirligi bayatilce@egm.gov.tr 4913338 ​4913337
Bolvadin Ilce Emniyet Md. bolvadin@egm.gov.tr 6125341 ​6125722
 Cay Ilce Emniyet Amirligi cay@egm.gov.tr 6326442 ​6326441
Cobanlar Ilce Emn. Amr. cobanlar@egm.gov.tr 2613045 ​2612720
Dazkiri Ilce Emniyet Amirligi dazkiri@egm.gov.tr 4213055 ​4213504
Dinar Bolge Trf. Ist. Amr. dinarblgtrf@egm.gov.tr 3536672 ​3536986
 Dinar Ilce Emniyet Mudurlugu dinar@egm.gov.tr 3532477 ​3533656
Emirdag Blg.Trf. Ist. Amr. emirdagblgtrf@egm.gov.tr 4411067 ​4411068
Emirdag Ilce Emniyet Md emirdag@egm.gov.tr 4412631 ​4412054
Evciler Ilce Emn. Amr. evciler@egm.gov.tr 4313024 ​4313025
Hocalar Ilce Emniyet Amirligi hocalar@egm.gov.tr 5512226 ​5512227
Ihsaniye Ilce Emn. Amr.​ ​ihsaniye@egm.gov.tr 2715312 ​2715322
Iscihisar Ilce Emniyet Amr.​ ​iscihisar@egm.gov.tr 3415063 ​3415061
Kiziloren Ilce Emn. Amr.​ ​kiziloren@egm.gov.tr 5717344 ​5717345
Sandikli Blg.Trf. Ist. Amr.​ ​sandikliblgtrf@egm.gov.tr 5112168 ​5112178
Sandikli Ilce Emniyet Md.​ ​sandikli@egm.gov.tr 5129458 ​5151880
Sinanpasa Ilce Emn. Amr.​ ​sinanpasa@egm.gov.tr​ 3118225 ​3118230
Sultandagi Blg Trf. Ist. Amr.​ ​sultandagiblgtrf@egm.gov.tr 6766500 ​6766500
Sultandagi Ilce Emn. Amr​ ​sultandagi@egm.gov.tr 6561009 ​6561301
Suhut Ilce Emniyet Amirligi ​suhut@egm.gov.tr 7181026 ​7181671
 
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • Polis Akademisi
  • E-devlet
  • Polis Eşleri Kaynaşma - Yardımlaşma Derneği
  • Polis Radyosu
  • EGM Çocuk
  • Polsan
  • Ulusal Ulaştırma Platformu
  • Göç İdaresi